خرید فروش و اجاره ملک در ترکیه

 

مهاجر کمپانی》 با بیش از ۱ دهه فعالیت تخصصی در زمینه خرید فروش و اجاره املاک و رزرو هتل و هتل آپارتمان های مبله و لوکس با پرسنل مجرب و متخصص واقع شده در شهر زیبای استانبول ، آماده خدمات رسانی به هموطنان عزیز و گرامی میباشد.
عکس:

– پاسخ به سوالات متداول در زمینه خرید فروش و اجاره املاک در ترکیه:

* آیا میتوانیم با خرید املاک در ترکیه پاسپورت و تابعیت این کشور را دریافت کنیم؟
* حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه برای گرفتن اقامت چقدر است؟
* آیا میتوانیم با اجاره املاک در ترکیه اقامت این کشور را دریافت کنیم؟
* خرید ملک در ترکیه واجد چه شرایطی میباشد؟
* چگونه میتوانیم خرید مطمئن و سلامتی در زمینه خرید ملک در ترکیه داشته باشیم؟

– ترکیه به عنوان یک کشور دارای آب و هوای بسیار مناسب و شهر های ساحلی متعدد همانند استانبول ، ازمیر ، آنتالیا … و تاریخ غنی و میراث فرهنگی چشمگیر به عنوان کشوری جذاب جهت سرمایه گذاری افراد در سراسر جهان شناخته شده است.

– خرید املاک در ترکیه:

– یکی از روش های سرمایه گذاری در ترکیه خرید املاک و مستغلات و اخذ اقامت این کشور میباشد.
– افراد و سرمایه گذارن خارجی جهت اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه میبایست به ارزش 250.000 دلار آمریکا صاحب املاک و مستغلات در ترکیه شوند ، و از سوی دیگر سرمایه گذاران خارجی برای حفظ شهروندی خود به عنوان اتباع ترک باید به مدت ۳ سال ملک خریداری شده خود را حفظ کنند و اجازه فروش ملک مورد نظر را ندارند. * پروسه اداری اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید املاک حدودا طی ۶۰ روز الی ۹۰ روز انجام میگیرد.
قابل ذکر است افراد و سرمایه گذاران خارجی میتوانند با بودجه کمتر از 250.000 دلار اقدام به خرید ملک مورد نظر خود و دریافت اقامت ترکیه برای خود و خانواده بکنند و تمدید این نوع اقامت بعد از پنج سال ، امکان اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه وجود دارد.
برای مثال متقاضیان خرید املاک در ترکیه میتوانند با خرید ملکی به قیمت 200.000 لیر ترکیه برای خود و خانواده اقدام به اخذ اقامت ترکیه نمایند که هر ساله قابل تمدید میباشد.

– اجاره املاک در ترکیه:

افراد خارجی ای که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند میتوانند از طریق اجاره املاک در شهر هایی مثل استانبول، ازمیر، آنتالیا، آنکارا و… اقدام به دریافت اقامت ترکیه نمایند.
قیمت اجاره املاک مسکونی و تجاری در ترکیه بستگی به نوع انتخاب متقاضیان دارد ، به طور مثال اجاره سالانه یک واحد مسکونی ۱ خوابه در منطقه بیلیکدوزو و اسنیورت استانبول از ماهی 1000 لیر ترکیه شروع میشود.
همچنین شما میتوانید قبل از مهاجرت به ترکیه با پرسنل و متخصصین مجرب بخش املاک کمپانی مهاجرت آسان تماس حاصل فرمایید و اطلاعات پروژه ، عکس ها ، و قیمت ملک مورد پسند خود را دریافت کنید.

– پروسه خرید املاک در ترکیه:

افراد و سرمایه گذاران میتوانند بعد از انتخاب ملک مورد نظر با بررسی توافق نامه قرارداد و بازدید (Eksper) اقدام به انعقاد قرارداد نمایند. همچنین متقاضیان محترم میتوانند در طول مدت زمان حضور خود در ترکیه از وجود پرسنل و متخصصین مجرب کمپانی مهاجرت آسان که با تمامی شرایط و قوانین خرید و فروش املاک در کشور ترکیه آشنایی کامل دارند کمک بگیرند و پس از آن پرسنل و متخصصین کمپانی مهاجرت آسان میتوانند قرارداد را بر طبق شرایط و مکان مشخص شده ملک خریدار ، اطلاعات کاملی همانند : تعداد طبقات ، وضعیت اسکان بنا ( پایانکار و اجازه سکونت ساختمان ) و گذرنامه خریدار را برای تبدیل کردن به یک سند رسمی به مراکز و مراجع ذی ربط ارائه دهند تا روند انتقال Tapu بر اساس قوانین ترکیه صورت گیرد و Tapu(سند رسمی) به خریدار اعطا شود. در کل میتوان گفت افراد و متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در یک کشور دیگر را دارند باید با دقت هر چه تمام تر برای انعقاد قرارداد ملک مورد نظر خود جهت سرمایه گذاری اقدام نمایند و همانطور در همین رابطه متخصصین مجرب کمپانی مهاجرت آسان میتوانند کمک به سزایی برای متقاضیان محترم باشند.